Podzim

6. října 2013 v 9:49 | Ellis |  Říjen
Je chladné podzimní nedělní ráno. Pošmurno. Ticho. Kde jsou ty letní časy plného sluníčka a smíchu? S přicházejícím podzimem přichází a těžká břemena na naše ramena. Čas bezstarostnosti už dávno vypršel. Jen občas svitne naděje, že by to mohlo být všechno jako dřív, ale ta netrvá víc než dvě sekundy.
Léto plné dobrodružství, bláznovství a slz. Užili sme si ho jako nikdo jiný. Žádné obavy, jen vidina složité budoucnosti před námi, ale to nás netížilo. Nevěděli jsme, jestli spolu stále budem. Šlo o přítomnost, o ten moment, co je právě teď. O moment, kdy mě drží v náručí a hladí mě po vlasech.
Splnil se mi sen. Byl to můj idol dva roky na střední škole. On odmaturoval a my strávili léto spolu. Je známý tím, že nikdy neměl holku déle jak dva měsíce. Šlo mi o to, že s ním aspoň chvíli budu, že budu moct říct - ano, s ním sem chodila. Nevím na co jsem v tu dobu myslela, takhle se zřejmě uvažovat nemá. Stručně řečeno, nepočítala jsem s tím ( a ani naše okolí) , že léto skončí, ale náš vztah ne. Čim víc se blížil konec léta, tim víc sem začínala panikařit, co bude dál, protože nám spolu bylo vážně dobře a rozchod by nám oboum velmi ublížil.
Je říjen a jsme spolu pět měsíců. Už chodíme oba dva do školy. On dálkově na vysokou a každý den chodí do práce. Mě už práce taky čeká. Práce 30km od domova. A spousta učení. Matematika se mi nedaří a můj jediný cíl za tenhle školní rok, je nepropadnout. Ať už z matiky, fyziky či z chemie. Přírodní vědy nejsou moje parketa a v třetím ročníku to neni zrovna nejlehčí látka. Mám stres, probouzím se nesvá, podrážděná. Mám strach. Mám vysoké cíle a kluk do mých plánů nezapadá, ale vzdát se ho nechci. Naopak mám obavy, že čím méně se uvidíme, tím slabší se stane náše pouto, které sme tak snaženlivě upevňovali.

Proč se můj blog jmenuje Morning tea? Asi proto, že miluji rána a miluji čaj. Protože každé nové ráno mi dává naději. Tenhle blog bude o mých zážitcích, názorech a sem tam chci psát povídky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abby Abby | Web | 6. října 2013 v 11:07 | Reagovat

jej, tak přeju at se ti v práci líbí :)

2 Pauline Sparrow Pauline Sparrow | E-mail | Web | 6. října 2013 v 11:18 | Reagovat

Jsem zvědavá na tvoje další články. Už jenom tenhle mě nějak zaujal. Jinak název je fakt zajímavý:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama